TEN FAJNY MANAGEMENT x My3

@my3oficjalnie to przede wszystkim zespół muzyczny, który pokochały dzieci i młodzież w całej Polsce! Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości, a ich motto brzmi: „jeżeli będziemy patrzeć na świat przez różowe okulary i każdy dzień rozpoczynać uśmiechem, świat stanie się piękniejszy”. 

Oprócz wydania czterech albumów muzycznych i koncertowania praktycznie w każdym zakątku Polski, dały się również poznać z szerokiej gamy zainteresowań i zdolności, prowadząc własny program telewizyjny na antenie telewizji @polsatofficial , opierający się na prowadzeniu wywiadów z polskimi i zagranicznymi osobowościami, gotowaniu, przeprowadzaniu eksperymentów naukowych, nauce tańca czy trików „Zrób to sam”.

Swoim optymizmem, przyjaźnią i radością chętnie dzieliły się również w mediach społecznościowych podbijając serca coraz szerszej publiczności. Ich wiara w spełnienie marzeń zawsze napędzała do działania, a to dopiero początek… bo @my3oficjalnie powraca w nowym składzie, by ponownie zaprosić nas do swojego wyjątkowego, kolorowego świata!